Umelecká a kvalitná práca

3D vizualizácia

Máte na mysli budovu, alebo produkt, ktorý si ešte neviete konkrétne predstaviť, ale chceli by ste vidieť, aké by to bolo v skutočnosti? Mycee 3D poskytuje komplexné riešenie pre tento účel. Na požiadanie môžeme vytvoriť 3D obrazy projektu, ktorý chcete, alebo aj animáciu, ako napríklad vo videohrách.

3D vizulaizácia, animácia a grafika

3D divízia spoločnosti MYCEE je zameraná na umeleckú a kvalitnú prácu, kde sa Vaše nápady zrealizujú s najnovšími technikami a technológiami.

• Vizuálny dizajn pre architektov

Ponúka nezvyčajný vizuálny zážitok!

Vizuálny dizajn je vynikajúcim nástrojom pre architektov, pretože myšlienky sa vracajú z obrazovky v realistickej podobe.

Jeho veľkou výhodou je, že z plánov dizajnu je okamžite zrejmé, že niečo nie je v poriadku, takže je možné vykonať efektívne zmeny u konkrétnych plánov pred realizáciou, čo šetrí čas a aj peniaze.

• Vizuálny dizajn pre interiérových dizajnérov

Fotorealistické 3D vizualizácie poskytujú dokonalú predstavu o budúcom byte, rodinnom dome či o kancelárskych priestoroch.

3D animácie Vám ukážu byt, rodinný dom alebo kanceláriu z celkom inej perspektívy. Vďaka pohybom kamier jednotlivými priestormi získate pocit, že sa v interiéri prechádzate.

Okrem nábytku a doplnkov je tiež možné naplánovať osvetlenie priestoru vopred, aby zákazník mohol vidieť, ako svetlo osvetlí priestor.

• Vizuálny dizajn vo vývoji produktov

Vizuálny dizajn umožňuje vidieť produkt ešte pred výrobou vo fotorealistickej kvalite. Môže sa jednať o vizualizáciu auta, zariadenia, súčiastok, nábytku, dekoračných doplnkov a podobne.

Veľkou výhodou 3D vizuálu je, že materiály ako drevo, alebo textílie sa môžu flexibilne meniť, takže ak je zákazník neistý, môže sa pozrieť na niekoľko verzií.

3D umožňuje vizuálnu kontrolu ešte pred schválením akejkoľvek špecifikácie alebo návrhu a zlepší celkový pohľad na Váš projekt.

• Vizualizácia v marketingu

Animované reklamy, alebo logá s 3D grafickou technológiou sú najlepšími nástrojmi, ktoré poskytnú Vašej firme nový a moderný vzhľad. Animované reklamné filmy sú ideálne na prilákanie nových zákazníkov z akéhokoľvek trhu.

• Interaktívny vizuálny dizajn

Interaktívny vizuálny dizajn je najnovšou formou vizuálneho dizajnu. V tomto prípade si môžete nielen prezerať obrázky budovy, ktorú staviate, ale môžete sa pohybovať v 3D ako vo videohre, alebo dokonca „komunikovať“ s objektmi, ktoré môžu byť zhovorčivejšie a presvedčivejšie.

Pre koho ju odporúčame?

Vo všetkých oblastiach sa oplatí použiť 3D vizuálny dizajn, kde zákazník potrebuje vidieť projekt predtým, ako je vytvorený, pomocou vizuálnych plánov, takže myšlienka sa stáva hmatateľnou a s touto pomocou má väčšiu šancu presvedčiť svojich zákazníkov. 3D otvára nové obzory.